Sıkça Sorulan Sorular

  • SkinPrivée kararlarında bütünüyle danışan kişinin ihtiyaçlarını merkezine alır ve kişiye özel protokoller hazırlar.
  • SkinPrivée bakım protokollerinde tavsiye ettiği hiç bir marka ile gizli bir ticari bir ilişki kurmaz, bağımsız ve objektiftir. 
  • SkinPrivée danışanının cilt bakımı konusunda gelişmesini, onun gelecekte kendi kararlarını alabilecek donanıma sahip olmasını sağlar. 
  • SkinPrivée danışanının bilinçli bir kozmetik tüketicisi olmasını sağlayarak daha sürdürülebilir bir dünya yaratılmasına katkıda bulunur. 

 

 

 

Cilt bakımı danışmanlığı cilt tipinize ve cilt durumunuza en uygun tavsiye ve bakım planını belirlerken, cilt bakımı rutinleriniz, cilt sağlığınızı etkileyen unsurları ve cilt bakımı ürünlerinin kullanımıyla ilgili doğru ve etkili bilgilere ulaşmanızı sağlar; bilimsel ve bütünsel bir cilt bakımı anlayışı kazandırmayı hedefler.   

 

 

 

 

Danışmanlık görüşmeleri pandemi nedeniyle tamamen online olarak ve skype üzerinden gerçekleşir. Danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler anasayfada bulunan Online Randevu kutusuna tıklayarak, info@skinprivee.com adresine mail göndererek veya 0544 406 87 39 numaralı telefonu arayarak randevu talebinde bulunabilirler. 

 

 

 

Randevu talebinden sonra danışanla iletişime geçilerek görüşme tarihi ve saati kararlaştırılır. Ardından danışan kişiye cilt tipini, cilt bakım geçmişini ve cilt endişelerini/beklentilerini tespit etmeye yönelik dijital formlar iletilir. Danışan kişi cilt durumunu gösteren en yeni fotoğrafıyla birlikte bu formları doldurur ve gönderir. Formlar ulaştıktan sonra kişiye danışmanlık yapacak kişi bu bilgileri değerlendirir ve randevu gününde ilk online görüşmeyi gerçekleştirir. İlk görüşmede cildin ihtiyaçlarını belirlemeye yönelik derinlemesine bir görüşme yapılır. Bu görüşmeden sonra cilt bakım protokolünü dahil edilecek ürünlerin araştırması yapılır. Kişinin cilt tipine, cilt ihtiyacına, bütçesine uygun ürünler arasından seçimler yapılır ve protokolü oluşturulur. İkinci görüşme de ise bu protokol dahilindeki ürünler ve kullanımına yönelik bilgilendirmeler yapılır; kişinin soruları cevaplandırılır. Kişi bu ürünlerin tedariğini arzu ederse , skinprivee olarak, anlaşmalı olduğumuz eczane aracılığıyla sağlayabileceği gibi isterse de kendi arzu ettiği farklı bir kanal aracılığıyla kendi temin edebilir. Eğer danışan kişi hizmet kapsamında 3 aylık veya 6 aylık koçluk desteği de talep ettiyse, her ay 30'ar dakikalik seanslar halinde cilt bakımının kontrolüne yönelik izleme ve rehberlik görüşmeleri yapılır. Koçluk paketleri özellikle gelecek dönemde özel günleri olanlar (ör: düğün), cilt endişelerinin giderilmesi için daha uzun süreye ihtiyacı olanlar (ör:siyah nokta) veya cilt bakımı tutkunlarına yönelik tasarlanmıştır. 

  • Ciltle ilgili bir hastalığın (sedef, egzama, yağ bezi, vb.) teşhisi veya tedavisi için uygun değildir.
  • Kozmetik cerrahi/dermatoloji işlemlerle (PRP, lazer, botox, dolgu vb.) ilgili bilgi, öneri ve görüş almak isteyenler için uygun değildir.
  • 18 yaşından küçük kişiler için uygun değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Bülten Üyeliği

SkinPrivée'nin cilt bakımı ve güzelliğiyle ilgili derlediği en güncel bilgilere ulaşmak için iletişimde kalın.

SkinPrivee