Hakkımızda

Merhaba,

Kişiselleştirilmiş ve bütünsel cilt bakımı prensibiyle danışanlarına üst düzey rehberlik hizmeti sunan SkinPrivée’ye hoşgeldiniz.

SkinPrivée olarak ana misyonumuz danışanlarımızın cilt görünümlerini iyileştirerek cilt sağlığı ve güzelliğini desteklemektir. Bu hizmetin özellikle pandemi (COVID-19) döneminde profesyonel (salon) cilt bakımına gidemeyen ve ciltlerinin temizliği ve bakımına yönelik bilgilenmek ve uzman desteği almak isteyen kişiler için  daha çok önem kazandığını görüyoruz. 

SkinPrivée'nin hizmet tanımını yaparken bazı ilkeleri kendimize yol gösterici olarak benimsedik ve çalışma felsefemizi bu ilkelerin üzerine inşa ettik. Bu ilkelerden ilki, kararlarımızın odağında bütünüyle danışanlarımız bulunur. Onların ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirler ve tamamen onlara yönelik kararlar alırız. İkincisi, cilt bakımı protokollerimizde danışanlarımıza önerdiğimiz ürünlerin üreticileriyle veya yönlendirdiğimiz hiç bir firma veya profesyonel ile gizli ticari bir ilişkimiz (komisyon vb.) yoktur. Hizmet sunumunun bu aşamasında piyasada var olan marka ve ürün gruplarını (dermakozmetik, kozmetik, organik) segmente ederek, danışanlarımızın cilt ihtiyaçları, tercihleri ve bütçeleri doğrultusunda protokol içeriklerini belirleriz. Bunun SkinPrivée'yi bağımsız, güvenilir ve danışan odaklı bir marka yaptığına inanırız. Hizmet ilişkimiz kapsamında danışanlarımıza önerdiğimiz ürünler veya  yönlendirdiğimiz meslek uzmanları, danışanlarımıza marka olarak vaad ettiğimiz kaliteli ve özgün hizmeti destekleyecek nitelikte olup sadece danışanlarımıza fayda sağlama misyonu taşır ve en son kararı daima danışanlarımızla birlikte veririz. 

Danışmanlık sürecinin sonunda danışanlarımızın kendi cilt tiplerini ve cilt sorunlarını doğru analiz edebilecek, cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılamada daha bilinçli kararlar verebilecek ve ciltlerindeki dönemsel değişimleri daha iyi gözlemleyerek cilt bakımına yönelik seçimlerinde daha etkili ürün ve uygulamaları belirleyebilecek bilgi ve becerilere sahip olmalarını diliyoruz.

Hizmetimizin detaylarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için bize info@skinprivee.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle,

Nazlı AYTUĞ GÜN (PhD)
Kurucu, 
SkinPrivée 

 

 

Hakkımızda

Biyografi


2018 yılında M.E.B. onaylı 552 saatlik Estetisyenlik kursunu tamamlayarak lisanslı Cilt ve Güzellik Uzmanı oldu. Cilt anatomisi, cilt analizi, cilt bakımı, kozmetoloji gibi dersleri Usta Eğitimci-Estetisyen Seda Ülgen’den aldı. 2020 yılında, gençlik yıllarından beri hep hayali olan, kişiselleştirilmiş cilt bakımı danışmanlığı hizmeti veren markası SkinPrivée’yi kurdu. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi (Frankofon) mezunu olan Nazlı Aytuğ Gün, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden lisansını, Georgetown Üniversitesi Mesleki Gelişim Merkezi’nden İşletme eğitimini, George Mason Üniversitesi’nden Organizasyon Geliştirme alanında yüksek lisansını ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri doktora derecesini aldı. 5 yıl özel sektörde İnsan Kaynakları alanında, 7 yıl üniversitede Öğretim Elemanı olarak çalıştı. 1979, İzmir doğumlu, evli ve 1 erkek çocuğu annesidir.

E-Bülten Üyeliği

SkinPrivée'nin cilt bakımı ve güzelliğiyle ilgili derlediği en güncel bilgilere ulaşmak için iletişimde kalın.

SkinPrivee