Cilt Bakımı Danışmanlığı

Danışmanlık Paketlerimiz

Danışmanlık Paketlerimiz

Cilt bakımı danışmanlığı kapsamında danışanlarımıza üç farklı hizmet paketi* sunuyoruz. Size en çok uyan hizmet paketini seçmek, detaylı görüşmek ve fiyat bilgisini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

"OHLÀLÀ MYSKIN" - Temel Cilt Bakımı Danışmanlığı Paketi
60'şar dakikadan 2 seans temel cilt bakımı danışmanlığı görüşmesi + Cilt bakımı ürünlerinin siparişinin verilmesi ve ücretsiz kargo ile hijyenik koşullarak uygun şekilde danışanımıza gönderiminin sağlanmasını içerir. 

"REVIVE MYSKIN" - Temel Cilt Bakımı Danışmanlığı + 3 Ay Koçluk Paketi
60'şar dakikadan 2 seans temel cilt bakımı danışmanlığı görüşmesi + 30'ar dakikadan 3 seans koçluk görüşmesi + Cilt bakımı ürünlerinin siparişinin verilmesi ve ücretsiz kargo ile hijyenik koşullarak uygun şekilde danışanımıza gönderiminin sağlanmasını içerir. 

"J'ADORE MYSKIN" - Temel Cilt Bakımı Danışmanlığı + 6 Ay Koçluk Paketi
60'şar dakikadan 2 seans temel cilt bakımı danışmanlığı görüşmesi + 30'ar dakikadan 6 seans koçluk görüşmesi + Cilt bakımı ürünlerinin siparişinin verilmesi ve ücretsiz kargo ile hijyenik koşullarak uygun şekilde danışanımıza gönderiminin sağlanmasını içerir. 

*Her üç pakette de belirtilen cilt bakımı ürünlerinin siparişinde ürünlerin ödemesi paket fiyatına dahil olmayıp, cilt bakımı ürünlerinin ödemesi danışan tarafından karşılanmak üzere planlanmıştır. Danışanlar ürünleri SkinPrivée olarak anlaşmalı olduğumuz eczaneden temin edebilecekleri gibi (eczaneye giderek veya kargo yolu ile), isterlerse kendileri farklı kanallar üzerinden ürünlerin satın alımını yapabilirler. SkinPrivée olarak hazırladığımız cilt bakım protokolleri kapsamında sadece ürün tavsiyesi yapıyoruz; ürün satışımız bulunmamaktadır. 

 

Bilgi Almak için İletişime Geçin


E-Bülten Üyeliği

SkinPrivée'nin cilt bakımı ve güzelliğiyle ilgili derlediği en güncel bilgilere ulaşmak için iletişimde kalın.

SkinPrivee